Attiecību nav, seksa nav – nav nekā

Nezinu, kā tām jums, kas arī esat vienas, bet man itin bieži kāds mēdz pajautāt: «Nu, attiecības ir? Nav! Bet vismaz sekss taču ir? Kā? Arī tā nav!? Nu tad jau tev nekā nav.» Ja vēl šo dramatisko secinājumu dzirdu brīdī, kad mana pašapziņa turas pēdējiem spēkiem, tā vien šķiet, ka jādodas uz klosteri un jāatdodas vismaz tam Visuaugstajam.
Linda Balode
Foto: Shutterstock

Tā kā man nav ne attiecību, ne seksa, pliku taču mani neviens neredz, vai ne? Tas, ka pašai bail paskatīties uz sevi spogulī, – tas gan. 

Tieši pašlaik tieši tā arī jūtos. Kopš nemitīgi dzirdam, cik ziemā būs grūti, apzinos, ka jāņem visi darbi, ko piedāvā, lai būtu nauda lielo rēķinu apmaksāšanai. Tāpat jau arī nevar zināt, kad pēkšņi saniķosies un būs jāremontē auto vai kurā brīdī izkritīs plomba un būs jāatver maciņš dārgajam zobārstam. Ja esi viena, skaidrs, ka vari paļauties tikai uz sevi. 

Pliku taču mani neviens tāpat neredz 

Nē, man nav nekas pret darbu. Un štrunts arī par to, ka šosezon neesmu bijusi vēl ne uz vienu izrādi. Un arī par to, ka faktu – Rīgā bija The Cure – es vispār uzzināju nākamajā dienā pēc koncerta. Var taču paskatīties arī kādu seriālu televīzijā. Lai gan, protams, saprotu – tā dzīvot nav normāli! Nevar cilvēks tikai strādāt, ēst un gulēt. Tomēr – ko man slēpt – visvairāk mani no šīm trim orbītām, ap kurām planēju, uztrauc tieši ēšana. Ir tik šausminoši apzināties – kā atalgojumu sev par garajām darba stundām, ko pavadu teju nekustīgi sēžot pie datora, esmu ieminusi treknu taciņu uz ledusskapi un nu no 38. izmēra jau strauji virzos pretim 42. Vēl trakāk – šausminos par to un neko nedaru. Bet, tā kā man nav ne attiecību, ne seksa, pliku taču mani neviens neredz, vai ne? Tas, ka pašai bail paskatīties uz sevi spogulī, – tas gan. 

Vārdu sakot, pašdisciplīna pilnīgās lupatās, un vecās drēbes gandrīz neviena vairs neder.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+