Artūrs un Ilze Medņi: Šī brīža realitāte ir mūsu katra un arī attiecību lielākais pārbaudījums

Viņu savienība nav stāsts par miera radīšanu un siltu patvērumu – kopš laika gala abi ir bijuši cilvēki, kurus urda vēlme izzināt jauno, ieviest to savā darbā un strādāt vairāk. Tāpēc, kad pirms četriem gadiem digitālā mārketinga speciālists, aģentūras New Black vadītājs Artūrs Mednis un tobrīd Luminor līderības jomas vadītāja Baltijā, karjeras stratēģe Ilze Medne precējās, tas bija pārsteigums daudziem un kaut kādā ziņā arī viņiem pašiem.
Ieva Jātniece
Foto: Ieva Andersone. Stils: Ginta Vītola

 

Mūsu intervija notiek Artūra un Ilzes mājās Dzilnuciemā. Divarpus gadu vecais Ričards ik pa brīdim pieskrien, vēloties vecāku uzmanību, četrus mēnešus vecais Olivers visu intervijas laiku pārmaiņus dzīvojas pa mammas vai tēta rokām. Tieši tāda šobrīd ir Ilzes un Artūra dzīve – mazo bērnu vajadzības caurauž viņu ikdienu. Kad pēc mūsu garās sarunas vēlu vakarā šķiramies, Ilze godīgi saka: jāiet beidzot kaut ko apēst – šodien tas vēl nav pagūts. Bet Artūrs atzīst: arī šonakt nāksies strādāt, jo, kamēr vecākais dēls ir apslimis un neiet uz bērnudārzu, pa dienu pastrādāt ir tikpat kā neiespējami – nepadarītie darbi krājas kaudzēm. 

Biju sava ceļa gājēja. Pirms satiku Artūru, ģimene un bērni neietilpa manos dzīves plānos.

Ilze: – Mums šis ir ļoti izaicinošs laiks. Kā daudziem jaunajiem vecākiem, lielākais pārbaudījums ir miega trūkums un nespēja atpūsties, atjaunoties. Tomēr vislielāko krīzi piedzīvoju, kad piedzima vecākais dēls, tad jutos pilnīgi izsista no līdzsvara. Man tobrīd bija 34 gadi. Līdz tam savu dzīvi biju skaidri iestatījusi – es zināju, ko daru, ko gribu sasniegt. Biju sava ceļa gājēja. Pirms satiku Artūru, ģimene un bērni neietilpa manos dzīves plānos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+