Anda un Kaspars Ozoliņi: Ļoti svarīga ir izrunāšanās

Viņi ir skaists un dulls pāris: par abu rīkotajiem svētkiem sev un draugu pulkam klīst leģendas… Interjera dizainere Anda Ozoliņa un Helio Media izpilddirektors Kaspars Ozoliņš. Viņi ir kopā jau 30 gadu un viens otram jāvārdu ir teikuši divreiz: laulājoties un svinot hipiju kāzas jūras krastā savā 20. kāzu jubilejā.
Ieva Jātniece
Foto: Ieva Andersone. Stils un grims: Ginta Vītola

Kad bērni sāka par mums zoboties, jāsmejas bija arī mums. Ļoti palīdz viņu jautājumi: jūs sevi no malas redzat?

– Lai gan jums abiem ir nopietna karjera un jūs esat izaudzinājuši divus foršus bērnus, daudziem jūs asociējaties ar svētkiem. Savās lauku mājās Tūjā katru gadu rīkojat festivālu Tujativus, Jāņos pulcējat pāris simtu svinētāju, arī jūsu dzimšanas dienas nav pasēdēšana pie vakariņu galda. Laikam nav nejauši, ka arī Andas Instagram konta nosaukums ir Svinam dzīvi… 

Anda: – Šī stīga – organizēt un piedzīvot svētkus – mums ar Kasparu pilnībā sakrīt, mēs esam uz viena viļņa! Tā nāk mantojumā no mūsu abu vecākiem, un, kopš sākām dzīvot kopā, draugiem bija skaidrs – svētkus sarīkos Ozoliņi! 

Mūsu atbildības jomas ir sadalītas: Kaspara ziņā ir organizatoriskā un režijas puse, manā – pasākuma estētika, kas parādās telpas noformējumā, galda klājumā. Svētkos Kaspars arī dīdžejo – tas vēl papildus notikumam piešķir noteiktu noskaņu. 

Kaspars: – Pati svinēšana nav tikai kopā sanākšana ar draugiem un paziņām. Manuprāt, svinības sagrauj sadzīviskas sarunas, piemēram, par degvielas cenām, cepšanās par izglītības sistēmu. Jā, kādos vakaros šīs tēmas vajag ar draugiem izdiskutēt, bet svētkos ir jāspēj atļauties būt priecīgiem, bezrūpīgiem un neapgrūtināt sevi un citus ar likstām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+