Alise Kolosova: Mani interesēja tikai tas, kā izskatos. Savās acīs vienmēr izskatījos slikti

Šodien viņa par savas dzīves nebūt ne vieglajiem pārbaudījumiem ir pateicīga, jo tie ir palīdzējuši ieskatīties sevī un atvērt jaunas durvis. Pasākumu, kāzu organizētājai, dejotājai un jogas pasniedzējai ALISEI KOLOSOVAI martā paliks 40, un viņas dzīve pēdējā gada laikā ir sagriezusies par 180 grādiem – Alise ir šķīrusi laulību, piedzīvojusi savu dziļāko mīlestību, pārcēlusies uz dzīvi citā valstī un sākusi to nulles punktā. Viņa ir gatava pacelties spārnos un lidot.
Ieva Jātniece
Foto: Jerry Mihimana photography

Alise šobrīd ir Bali, tāpēc netipiska ir situācija, kad žurnālam paredzētā fotosesija top citā valstī. Bet tas nav viss: Alises fotogrāfs ir viņas mīļotais vīrietis – uzņēmējs un mākslinieks Džerijs Mihimana. Novērtējiet pašas, jo fotogrāfijas uzņemtas ne tikai caur kameras, bet arī mīlestības prizmu. 

Reiz manā virzienā pasniedzējs pāri zālei meta krēslu… Tagad es saprotu, ka viņš pats bija nelaimīgs, tāpēc tā izturējās.

– Alise, tas, ka nopirki ­vienvirziena biļeti uz Bali, daudziem bija pārsteigums.
– (Smaida.) Zini, teikšu godīgi – dzīve tik ļoti ir mainījusies, ka nespēju visu vēl īsti aptvert…

Bet Bali man ir ļoti īpaša vieta. Pirmoreiz šeit nokļuvu pirms sešiem gadiem. Toreiz tas bija tikai ceļojums, no kura neko īpašu negaidīju. Bet jau tad mani pārsteidza kultūra un cilvēki – veids, kā viņi uztver dzīvi, dabu. Zināju, ka šeit atgriezīšos. Uz Bali sāku braukt viena, līdzi ņemot vien nelielu mugursomu. Katrreiz sāku ceļojumu ar attīrīšanās programmu pančakarmas centrā, sekoja dažādas jogas prakses. Tagad varu sacīt, ka, pateicoties Bali, esmu kļuvusi par citu Alisi – daudz apzinātāku cilvēku. 

Jau iepriekš biju iedomājusies, ka gribētu šeit pārvākties dzīvot, par to bijām runājuši ar bijušo vīru, taču lēmuma pieņemšanu atlikām uz nezināmu nākotni. Taču nu viss pagriezās, ka Bali kļuvusi par manām mājām.

– Domā, ka valsts, kas nav tava dzimtene un kur nedzīvo tavi radi un draugi, var kļūt par īstām mājām?
– Es to vēl nezinu, bet agrāk domāju, ka ģimene arī būtu vienīgais, kā man šeit pietrūktu. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+