Aktieris Ģirts Ķesteris: Esmu brīvību un kārību mīlošs cilvēks visādās nozīmēs

Pandēmijas laiks Dailes teātra aktieri ĢIRTU ĶESTERI mētājis kā pa viļņiem – no absolūta motivācijas trūkuma līdz aizrautībai, no liekajiem kilogramiem līdz svara zaudēšanai. Bet vissvarīgākais – tas piespiedis dziļi ieskatīties sevī. Pašlaik Ģirts spēlē aizkustinošu krodzinieku Trīs draugos un vēl top ironiska izrāde par vīrieti, kam pāri piecdesmit. Tajā Ģirts ne tikai runā, bet arī pasmejas par sevi un saviem trūkumiem.
Agnese Meiere
Agnese Meiere
Foto: Matīss Markovskis

Īsumā

  • No rīta pamostoties, viss liekas ļoti nopietni, pat traģiski – tu esi piepampis, vecs, bezperspektīvs.
  • Ja gribi veidot attiecības ar divdesmit gadu jaunāku sievieti, laikus sev pasaki: pasaudzē sevi, vīrieti! Jo tas ir ceļš uz nekurieni.
  • Izmēģināju General motors diētu, kur katru dienu ir jāēd konkrēta produktu grupa. Iemācījos ēst salātus, dažādus kāpostus.

Mūsu saruna notiek Dailes teātra spoguļzālē, kur vienu telpas sienu klāj spoguļi. Apsēžos ar muguru pret tiem, un Ģirts man pretī. Taču tūlīt pielec kājās, un apsēžas mazliet ieslīpi – neesot patīkami skatīties spogulī. Pašam sevī. Par to arī mūsu saruna – par dziļu un atklātu ieskatīšanos sevī. 

ĢIRTS: Paskatos spogulī, un nāk smiekli. Šis laiks nāk ar zināmu piedāvājumu – laika pārpilnību. Pati skumjākā blakne tai visā – tev jāsatiek pašam sevi. Tev vairs nav iemesla aizslēpties aiz savas būtiskās misijas darboties, pelnīt, būt nozīmīgam. Šobrīd nevaru sūdzēties, profesionālā darbība turpinās, bet, kad esi lokdaunā – ziemā tie bija divi mēneši –, izjūti absolūtu motivācijas trūkumu. Un negribas neko, pat ne lasīt, tikai ēst un gulēt. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+