Aina Poiša: Man ir skaidri jāsaka, ka baidos palikt viena

No Ainas Poišas vienmēr staro tāda sirsnība un empātija, ka pie tās varētu burtiski sasildīties. Aina gadiem ir bijusi IEVAS personība, viņa dziļās intervijās atklājusies pati, atvērusi sieviešu dvēseles IEVAS nometnēs un konsultējusi sarežģītos attiecību rakstos. Kāda ir Ainas dzīve šobrīd?
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone
Foto: Natalia Golubova. Stils: Agija Vismane

«Bet tu taču nemaz nemainies!» – tā es spontāni iesaucos, ieraugot smaidošo Ainu jauneklīgā kombinezonā un kediņās, ar gariem ķiršu auskariem ausīs. Tomēr pēc sarunas sapratu, ka tā nav taisnība. Ārēji varbūt arī ne, bet tur, iekšējos dziļumos, gadi maina un iemāca neiedomājami daudz. Aina ir ģimenes terapijas speciāliste, tāpēc arī pati savu dzīvi var izvērtēt daudz smalkākos līmeņos. 

Mana dzīve ir kūsājošāka, bet vīram daudz prognozējamāka, un tas cilvēku padara depresīvāku un smagāku.

– Tu esi tik ļoti mūsējā, ar tevi saistīts tik daudz žurnāla rakstu un desmit emociju pilnas vasaras IEVAS nometnēs! Kā tu īsti satikies ar IEVU
– Vispirms tālaika galvenā redaktore Inga Gorbunova mani intervēja, bet pēc tam mani sāka aicināt par konsultanti rakstiem. Tas bija tāds kā raķetes pasākums, jo mani kolēģi neko tādu vēl nedarīja. Un tā bija arī ļoti laba pieredze – es mācījos sadarboties ar žurnālistiem un vienkārši, saprotami un pielietojami runāt ar cilvēkiem, un katru reizi pati biju spiesta augt un meklēt savu profesionālo identitāti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē