VC4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds par meitu ieslodzījumā un biznesa ēnas pusēm

Uzņēmējs, Veselības centra 4 valdes priekšsēdētājs MĀRIS RĒVALDS, kas radījis Latvijā lielāko privātās medicīnas impēriju un kā vārds tagad lasāms Latvijas miljonāru sarakstā, nepieder pie tiem ārstiem, kuri, ieraugot kaut mazāko asins peļķīti, ir sajūsmā – nu, padod tik šurp! Viņam, kā atzīst pats, visās situācijās, kad jāsniedz palīdzība kādam, kurš smagi cietis, pirmajā brīdī ir jāpārvar sevi.
Anija Pelūde
Anija Pelūde
Foto: Andrejs Nikiforovs. Stils: Laila Trilopa

Tas šķiet gluži vai neticami, ka Māra Rēvalda impērija aizsākās ar leģendārajiem 500 dolāriem, kurus viņš, būdams jaunais lauku ārsts Skujenes un Zaubes pagastā, pirms trīsdesmit gadiem saņēma kā Rūdolfa Skaidrā prēmiju. Tagad Veselības centrs 4 ir uzņēmumu grupa, tajā ietilpst daudz filiāļu, ir vairāki vakcinācijas dienestu punkti, Diagnostikas centrs, Anti-Aging Institute un Baltijas Vēnu klīnika, starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, divi tehnoloģiju uzņēmumi, kas nodarbojas ar dažādu medicīnas materiālu un skaistumkopšanas tehnoloģiju ražotāju pārstāvniecību Latvijā. Un šie vēl nebūt nav visi uzņēmumi… 

Ja kaut ko uzņēmējdarbībā var nosaukt par nodevību vai neētisku darbību, to dara tie, kuri ir pietuvināti.

– Jūsu uzņēmumi ir aptvēruši visu Latviju! Kā jūtaties savā impērijā? 
– Rūdolfa Skaidrā prēmiju, ar kuru tad arī sākās šis stāsts, biju nopelnījis kā pozitīvi traks labākais lauku ārsts. Es tiešām biju dulls! Tagad šo prēmiju esmu atjaunojis, piešķiru katru gadu. Es atrodu kolosālus jaunos lauku ārstus, kas profesionālā ziņā ir daudz labāki par mani, jo viņi ir pabeiguši rezidentūru (es tikai sešus gadus), daudzi mācījušies ārzemēs un tagad atgriezušies Latvijā, bet – tāds, kurš būtu tik pozitīvi traks un ietekmētu vidi un sabiedrību, kā es toreiz, tādu gan nav.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+