7 bezmaksas aplikācijas, ja vēlies gūt panākumus instagramā

Apkopojām 7 bezmaksas lietotnes, kurām obligāti jābūt tavā telefonā, ja vēlies veidot kvalitatīvu, baudāmu saturu sociālajos tīklos, kā arī dažus vērtīgus padomus veiksmīgai instagramošanai.
Iveta Sazonova
Foto: Shutterstock

Gaumīgam kopskatam

Preview: Planner for Instagram

Pat ja uzņemsi visskaistākās fotogrāfijas un veltīsi visu dienu to apstrādei, nepareiza to publicēšana var būt lielākais iemesls, kāpēc tavs profils izskatās, maigi sakot, nekārtīgi. Lielākie Instagram profiņi izmanto priekšskatījuma rīkus, un viena no tādām lietotnēm ir Preview: Planner for Instagram. Pēc mobilās lietotnes lejupielādes būs nepieciešams ievadīt savus datus, lai lietotne savienotos ar tavu Instagram. Kad tas būs izdarīts, priekšskatījuma lietotne pārtaps par tādu kā tava profila dubultnieku – redzēsi iepriekš publicētos ierakstus, video un pat storijus. Tālāk, spiežot uz plusiņa, kā tu būtu darījusi, ja gribētu ielikt bildi savā Instagram, vari izvēlēties vairākas fotogrāfijas un tās augšupielādēt. Tās parādīsies it kā jauni ieraksti tavā profilā, tikai tie būs redzami vienīgi tev.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē